Začátkem 90. let začala společnost Kermi s výrobou koupelnových a designových radiátorů, přičemž absolutní žhavou novinkou v té době se stal designový radiátor Credo.

Designový radiátor Credo byl speciálně navržen pro použití v koupelnách. V době, kdy se pro přenos tepla uplatňovaly především deskové radiátory, získal tento designový radiátor Kermi obrovskou pozornost. Díky vodorovným kulatým otopným trubkám bylo vkládání a odebírání ručníků obzvláště praktické. Tento tvar a uspořádání zůstaly až do dnešní doby rozhodujícím aspektem vývoje dalších koupelnových radiátorů. Jméno produktové řady Credo se stalo synonymem pro klasický koupelnový radiátor.
Produktová řada Credo se neustále vyvíjela. U nového provedení Credo plus lze přesto najít typický charakteristický prvek této produktové řady: vodorovné kulaté otopné trubky uspořádané do bloku s výrazně tvarovou plochou sběrnou trubkou vytvářející typický rámový vzhled, tzv. „frame shape“. Dolní kryt rámu navíc zcela zakrývá připojení radiátoru, jehož montážní upevnění není zepředu viditelné.
Dalším designovým prvkem je tvarové začlenění termostatické hlavice umístěné uprostřed, volitelně vlevo nebo vpravo, v příjemné uživatelské výšce. Termostatická hlavice je součástí objednávky.
Několikanásobně oceněná produktová řada Credo se zakládá na přímočarém klasickém tvaru, jenž je k dostání v mnoha různých stavebních rozměrech a barevných variantách. Credo plus lze obdržet také jako přídavné elektrické vytápění jako tepelný komfort v přechodném ročním období, kdy hlavní otopná soustava zcela nestačí. Credo plus-E, model výhradně na elektrický provoz, nabízí naopak celoroční vytápění nezávislé na tepelné soustavě.

Více informací na www.kermi.cz

Credo plus v klasickém bílém provedení

Na dosah ruky: termostatická hlavice umístěna v uživatelsky příjemné výšce

Dostatečný prostor pro pohodlné zavěšení a nahřívání ručníků