Moderní vzhled tepelné pohody dnešní přítomnosti

Se začátkem letošního roku přináší Kermi s.r.o. nový příslib příjemného tepelného moderního tepla díky novému designovému radiátoru Signo. Soudobé radiátory zastupují více jak jednu funkci: jsou zásobníky tepla a bytovým doplňkem zároveň. Nový designový radiátor Signo není žádnou výjimkou. Díky široké nabídce barev, provedení a připojení nabízí možnost si interiér individuálně a harmonicky vytvořit dle  vlastního vkusu.
Signo – plochý, geometrický a asymetrický tvar podléhající aktuálnímu trendu puristického designu. Čtvercové otopné plochy lze kombinovat dle tepelné potřeby, dostatku místa a optického vzhledu, buďto jednotlivě nebo jako dva či tři otopné prvky. Kdo chce plně využít plochu stěnové niky, nalezne s variabilním radiátorem Signo ideální řešení. Naopak umístěním v centrální části místnosti se radiátor Signo stává výrazným stylovým prvkem interiéru.
Pro vkládání a zavěšení ručníků slouží praktický prostor mezi čtvercovými plochami, jenž vzniká v jejich vícečetné kombinaci. Signo je k dostání v levostranném nebo pravostranném provedení. V dodávce je také zahrnuta termostatická hlavice, která je vkusně sladěna do vzhledu radiátoru.

Pro vkládání a zavěšení ručníků slouží praktický prostor mezi čtvercovými plochami, jenž vzniká v jejich vícečetné kombinaci. Signo je k dostání v levostranném nebo pravostranném provedení. V dodávce je také zahrnuta termostatická hlavice, která je vkusně sladěna do vzhledu radiátoru.
Signo nabízí určité umělecké „extra“: model je k dostání kromě klasických RAL, sanitárních a stylových barev z koncepce vzorníku Kermi také ve dvoubarevném provedení. Tzn., že sběrnou trubku lze uzpůsobit barevně jinak než přední otopné čtvercové plochy. Za prvotřídní kvalitu byl radiátor Signo oceněn renomovanou cenou „iF DESIGN AWARD“ a „DESIGN PLUS“, přičemž kvalifikovaní experti posuzovali produkty z hlediska kvality, celkové koncepce, inovace, materiálového výběru, technických a ekologických aspektů.
Možnost provedení a připojení
Signo nabízí mnoho možností, jak vyhovět individuálním a prostorovým požadavkům. Je k dostání v různých stavebních rozměrech a vedle klasického teplovodního provedení se nabízí také jako přídavné elektrické vytápění nebo v provedení pro výhradně elektrický provoz. Radiátory pro výhradně elektrický provoz lze využít v přechodném ročním období bez jejich uvedení do provozu centrálního vytápění. To je obzvláště výhodné při dodatečné instalaci radiátoru s flexibilním umístěním a bez připojení na otopný okruh. V rámci dodávky se dodává i upevnění, které splňuje směrnice pro stabilitu radiátoru a odolnost vůči zátěži podle VDI 6036. Standardní 50mm připojení umožňuje maximální flexibilitu a volnost při projektování.

Více informací naleznete na www.kermi.cz.

Kermi s.r.o.
Dukelská 1427, 349 01 Stříbro
Telefon +420 374 611 111
e-mail:info@kermi.cz
web: www.kermi.cz

Signo v klasickém bílém provedení v kombinaci se třemi čtvercovými otopnými plochami pro pohodlné vkládání a zavěšení ručníků

Signo volitelně jako jeden otopný prvek ve speciálním barevném provedení crocus nature