Nová generace regulace plošného vytápění/chlazení Uponor Smatrix PULSE

Nová regulace Uponor Smatrix Pulse s připojením k chytrým domácnostem

Regulace plošného vytápění Uponor Smatrix je již řadu let spolehlivým partnerem pro domácnosti, domovy důchodců, nebo menší administrativní celky. Nyní přichází s novou generací řídicího systému.
Systém Uponor Smatrix PULSE nabízí kromě jednoduché regulace teploty v místnosti mnohem více inovativních funkcí. Komunikační modul umožňuje přístup z mobilního zařízení (smartphone nebo tablet), ať už jste doma, nebo mimo něj. Všechny termostaty neustále měří a zaznamenávají teplotu v místnostech, aby bylo dosaženo Vaší předem stanovené teploty, a tyto informace odesílají do regulátoru. Zónový regulátor pak příslušným způsobem reguluje vytápění, aby bylo zajištěno Vaše pohodlí, přičemž však zkracuje reakční čas na minimum, a zajišťuje stabilní teplotu v celé domácnosti.
Systém Uponor Smatrix PULSE umožňuje regulaci nejen vytápění, ale může zajišťovat rovněž regulaci chlazení. Vzhledem k tomu, že se jedná převážně o regulaci sálavého systému chlazení, je potřeba zabránit kondenzaci vodních par na povrchu aktivních prvků chlazení. Za tímto účelem jsou vybrané termostaty vybaveny čidlem relativní vlhkosti, které dokáže zajistit ochranu před kondenzací vodních par.
Chytrý systém Uponor Smatrix PULSE je vybaven funkcí automatického vyvažování, jež počítá skutečnou energii potřebnou pro každou jednotlivou místnost a příslušným způsobem upravuje každý topný okruh. Funkce má za úkol průběžné sledovat podmínky v každé místnosti a rovněž reagovat na změny spotřeby tepla v domácnosti. Takovým způsobem se Uponor systém neustále učí a přizpůsobuje Vašemu životnímu stylu. Budete neustále šetřit jak energii, tak peníze, a i proto budete mít více času na věci, které jsou v životě důležité!