Rok 2019 přinesl významné výročí pro českou dceřinou společnost tradičního celosvětového výrobce materiálu pro elektrické instalace, firmy OBO Bettermann. Oslavuje v něm 25 let úspěšného působení na českém trhu.
Aktivity značky OBO sice začaly v tehdejším Československu ještě o něco dříve, nicméně současná dceřiná společnost OBO BETTERMANN s.r.o. byla oficiálně založena v březnu 1994. Díky širokému portfoliu výrobků se značkou OBO se její aktivity na našem trhu od té doby rychle rozvíjely, což si vyžádalo v roce 1998 výstavbu vlastního obchodního, školícího, skladového a logistického centra v Čestlicích u Prahy, které díky prozíravé koncepci slouží, po následném rozšíření v roce 2007, provozu společnosti spolehlivě i dnes.
Za úspěšnou obchodní historií české společnosti OBO BETTERMANN s.r.o. stojí především pestrá nabídka více než 30.000 položek vysoce kvalitního sortimentu mateřské společnosti OBO Bettermann GmbH, která oslavila v roce 2011 již 100 let výroby elektroinstalačního materiálu. Dnes působí se svými 4.000 zaměstnanců prostřednictvím 40 dceřiných společností a celé řady obchodních zastoupení ve více než 60 zemích světa.
Ve všech těchto státech přitom zajišťují výrobky OBO spolehlivě to samé – spojení. V přeneseném i pravém slova smyslu. Vytvářejí mechanická, elektrická i osobní spojení. Spolehlivě, bezpečně a v nejvyšší kvalitě, na základě prostých výrobkových vlastností jako jednoduchost a rychlost instalace, životnost, funkčnost, dostupnost a bezpečnost, které stojí trvale v popředí všech firemních inovací.

Více informací na www.obo.cz