Vývojem technologie x2 nasadilo Kermi před více jak deseti lety v oblasti energetické úspory a termicky příjemného prostorového klima vysoké měřítko, které až do dnešní doby zůstalo nedostižné. Široké spektrum deskových otopných těles, jež je vybaveno touto technologií, je neustále rozšiřováno a přizpůsobeno podmínkám daným v praxi. Důkazem jsou tomu např. otopné těleso therm-x2 Vplus a model Verteo, deskové otopné těleso na výšku.
Ve srovnání s konvekčními modely snižuje patentovaná technologie x2 dobu ohřevu radiátorů, nabízí maximum příjemného sálavého tepla a šetří až 11 % energie – doloženo nezávislou studií. Základem této technologie je princip sériového průtoku. V běžném provozu dojde k zahřátí pouze přední desky, přičemž zadní deska slouží jako izolační deska, k jejímuž zahřátí dochází až při zvýšené tepelné potřebě v místnosti. Díky vysokému stupni účinnosti jsou desková otopná tělesa therm-x2 vhodná také pro provoz s nízkoteplotními systémy a alternativními zdroji tepla jako jsou např. tepelná čerpadla.

Kompletní sortiment – přidaná hodnota skrze rozmanitost a design

S inovativní technologií x2 změnila společnost Kermi zásadně trh otopných těles, na jejímž základě až do dnešní doby vybudovala široký sortiment s jedinečnou rozmanitostí. Zda jako klasické teplo vybavené moderní technologií nebo stylový bytový doplněk, jako svislé nebo vodorovné provedení s velkým výběrem barevného uspořádání, pro novostavbu či rekonstrukci – Kermi therm-x2 desková otopná tělesa nabízí vždy ten správný model.
Otopné těleso therm-x2 Vplus je opravdový „univerzál“ co se týče možností připojení. Zda přes středové nebo postranní připojení, tak také jako řešení pro rychlou a jednoduchou výměnu v rámci rekonstrukčních otopných těles therm-x2.
Model Verteo jako energeticky úsporné otopné těleso ve formátu na výšku. Více informací k energeticky úsporným otopným tělesům therm-x2 také na www.kermi.cz/therm-x2.
KERMI s.r.o.
Dukelská 1427
349 01 Stříbro
Telefon +420 374 611 111
info@kermi.cz
www.kermi.cz

Verteo, tepelný komfort na výšku s technologií x2

Program deskových otopných těles nabízí pro každou stavební situaci optimální řešení – nehledě, zda se jedná o požadavek na krátké, dlouhé, nízké, vysoké provedení radiátoru, rekonstrukční nebo hygienické provedení. K dispozici je celkem 26 572 provedení v 240 základních barvách