Teplo, chlad, čerstvý vzduch, teplá voda mají přímý vliv na zdravý život v uzavřených prostorech. Víte, že v nich člověk stráví v průměru až 90 % svého života?
Zajištění kvality vnitřního prostředí při stavbě domu je komplexní služba, kterou dodává projektant, montážní firma, servisní firmy a dodavatel. Samotné zařízení a jeho technické vlastnosti je jen malou součástí takové služby, ale jeho volba je velice důležitá. Projektant vybere optimální sestavu produktů, které montážní firma namontuje a servisní firma uvede do provozu.
Celý funkční systém nyní bude vytvářet kvalitní a zdravé vnitřní prostředí po celou dobu své životnosti. Na počátku je samozřejmě nutné provoz optimalizovat, protože požadavek každého obyvatele bude jiný. Potom bude třeba celý komplex sledovat a udržovat, aby jeho užitek byl pro uživatele maximální.
Pokud zajistíte topení, chlazení, větrání, distribuci i předání tepla či chladu včetně centrální regulační jednotky od jednoho dodavatele, máte jistotu, že všechna zařízení budou mezi sebou správně komunikovat a jejich uvedení do provozu dokáže zajistit jen jeden servisní technik. Firma Wolf toto umí nabídnout!

Jak nastavit optimální vnitřní klima?

Pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače může dnes každý uživatel ovládat a monitorovat vytápění, chlazení i větrání ve svém domě. S využitím aplikací se lze několika dotyky kdykoliv a odkudkoliv bezplatně připojit k zařízení. Ideální vnitřní prostředí si tak může každý nastavit podle svého, nebo si je nechat nastavit on-line přímo od odborníka. Firma Wolf využívá speciální servisní portál a aplikaci SmartSet. Servisní technici tak mají výborný nástroj na pravidelnou kontrolu hladkého a spolehlivého provozu. Zároveň tím šetří náklady na údržbu a prodlužují životnost zařízení.
Chcete se stát Wolf autorizovaným servisním partnerem? Náš tým odborníků vás profesionálně proškolí. Kontaktujte nás na: info@wolfcr.cz.

Wolf Česká republika s.r.o.
Rybnická 92
634 00 Brno
www.czech.wolf.eu