Naše společnost YATUN se zabývá distribucí různých smart home řídicích systémů pro Českou republiku a Slovensko už od roku 2007. V oblasti školení elektromontážních firem sbíráme cenné zkušenosti prakticky od začátku. A protože se nás obchodní partneři čím dál častěji ptali na možnost certifikace jako KNX partnerů, rozhodli jsme se vybudovat v Praze nové, moderní KNX školicí centrum.
Je pro nás velmi důležité, abyste si z našich školení odnesli nejen znalosti, ale především opravdové dovednosti a byli tak schopni řešit situace, na které při montáži a nastavování KNX instalací narazíte každý den.
Proto vás budou školit zkušení technici, kteří se u nás starají o technickou podporu.
KNX certifikační školení se samozřejmě neobejde bez teoretické části. Drtivou většinu času ale věnujeme práci se školicími modely, které byly speciálně sestaveny pro toto školení. Osazeny jsou KNX moduly na DIN lištu, LED světly a vypínači značek Ekinex a MDT.
Naučíte se vytvářet vazby pro ovládání světel (fázové stmívání, DALI, MDX), topení, stínění a mnohem více.
Součástí školení je i návštěva našeho Control4 showroomu. Vyzkoušíte si kompletní ovládání tohoto prémiového řešení pro chytrou domácnost s častým využitím právě KNX modulů a vypínačů. Aby byl zajištěn individuální přístup ke každému z vás, školíme vždy maximálně 6 osob. Termíny jsou vypisovány několikrát do roka. Kromě KNX certifikačního školení vypisujeme pro elektromontážní firmy také:
– Control4 certifikační školení (prémiový chytrý domov s častým využitím KNX).
– Fibaro certifikační školení (bezdrátový chytrý domov, Z-Wave).
– Projekční školení – individuální (teoretické školení pro projektanty).

Staňte se KNX certifikovaným partnerem a rozšiřte tak okruh svých zákazníků.

Více informací najdete na www.yatun.cz/skoleni.

YATUN, distributor smart home technologií

KNX školicí centrum

Certifikační školení Fibaro

Certifikační školení Control4