Sedna Design/Elements – nové stylové vypínače a zásuvky

Zákazníci hledají pro svůj interiér moderní produkty, ocení vzhled ušlechtilých materiálů kamene, dřeva, skla nebo kovu. A samozřejmě preferují dobrou cenu. Produktová řada vypínačů a zásuvek Sedna Design/Elements společnosti Schneider Electric splňuje tyto představy a navíc přináší i další vylepšení pro profesionály.

Rámečky Sedna Design/Elements

Krycí rámečky jsou dostupné až v pětinásobném provedení a lze je použít jak pro horizontální, tak i vertikální montáž. Díky speciální membráně, která chrání mechanizmus před průnikem vody, jsou všechny rámečky Sedna Design navíc kompatibilní i s přístroji Sedna v krytí IP 44.

Mechanizmy Sedna Design/Elements

Mechanizmy Sedna jsou dostupné v bezšroubovém provedení a to včetně zásuvek, což zkracuje čas montáže. Na zadní straně přístroje naleznete schéma zapojení a nákres sepnuté polohy spínače. Profesionál rovněž ocení kompaktnost mechanizmů Sedna. Hloubka zapuštění spínačů je pouhých 24 mm a je možné je montovat i do nízkých panelákových krabic.

Další přístroje Sedna Design/Elements

V nabídce naleznete univerzální otočné LED stmívače, které lze použít pro stmívání nejen LED žárovek, ale i běžných či halogenových žárovek. Unikátní vlastností proti běžným otočným stmívačům je možnost propojit je paralelně s obyčejnými tlačítky a stmívat světlo z více míst pomocí těchto tlačítek. Stejně tak je i pro LED osvětlení určen pohybový detektor. Je integrován do spínače a zátěž lze tak ovládat i manuálně.
V sortimentu naleznete i USB nabíječky typu A+C 2.4A, unikátní držák na mobilní telefon, ucelený rozsah TV a datových zásuvek a další příslušenství.

Sedna Design/Elements – volba profesionálů

Řada Sedna Design nabízí čtyři barvy a řada Sedna Elements až devět různých designů vzhledu kamene, dřeva, skla nebo kovu. Přístroje a rámečky lze kombinovat v mnoha variantách.

Seznamte se v krátkých videích jak instalovat a nastavovat přístroje Sedna Design/Elements:

  • spínače a zásuvky
  • přístroj s dvojitou klapkou
  • otočný stmívač
  • detektor pohybu
  • krabice pro povrchovou montáž.

Věříme, že se nová řada vypínačů a zásuvek Sedna Design/Elements společnosti Schneider Electric stane ideální volbou každého profesionála.

Více na www.se.com/cz nebo www.vypinac.cz