Správa a ovládání vašeho kotle nebo průtokového ohřívače nebyla nikdy snadnější: vyhřát prostory svého domova a připravit si teplou vodu tak můžete odkudkoliv a v okamžiku, kdy potřebujete. Aplikace Ariston Net (určena pro kotle a tepelná čerpadla) a aplikace Aqua Ariston Net (pro zásobníkové ohřívače) vám umožňuje monitorovat spotřebu tak, abyste použili jen skutečně nezbytné množství energie a zbytek ušetřili. To vše díky jedinečné sadě inovativních inteligentních funkcí pro rychlou a stabilní teplotu ohřevu a snadnému ovládání, které uspokojí i ty nejnáročnější potřeby.
Pro instalaci aplikace stačí podniknout pouze tři jednoduché kroky: nainstalujte termoregulační příslušenství, stáhněte aplikaci (k dispozici na Google play a App Store), registrujte produkt a využívejte veškerých výhod, které aplikace přináší.
Chytré ohřívače a kotle Ariston spolu se všemi modely, které se mohou připojit k chytrému termostatu Cube S Net, jdou nyní ovládat hlasovým příkazem i přes Apple HomeKit a Amazon Alexa.
Je ve vašem domě příliš teplo nebo příliš chladno, ale jste příliš zaneprázdněni nebo unaveni, abyste s tím něco udělali? To je jen jeden možný scénář stojící mezi vámi a optimální úrovní komfortu ve vašem domě. Jediné, co musíte udělat, je zeptat se! Siri a Alexa dají vašemu kotli vědět, že potřebujete mít ve svém domě o několik stupňů více a zapne nebo vypne kotel těsně předtím, než vyrazíte ven nebo se vrátíte z práce. Tím, že nabízí takovouto impozantní funkčnost, se Ariston stává jedním z prvních výrobců techniky pro vytápění a ohřev vody, které poskytují inteligentní konektivitu, stejně tak jako šanci spravovat tepelné domácí zařízení přes Amazon Alexa nebo Apple HomeKit – připojené k aplikaci Ariston Net App.
Všechny tyto nové funkce nejen neuvěřitelně usnadňují život, ale také šetří váš čas a peníze, s aplikací si můžete snížit náklady na energie až o 25 %*.
*Odhadované každodenní úspory až 25 % ve srovnání se standardním mechanickým produktem Ariston.
Více na www.ariston.com/cz.